שירותי מחשוב לעסקים

G-MEL מציעה מגוון רחב של פתרונות שירות, תמיכה, הקמה, ותחזוקת מחשבים ותשתיות למשרדים ועסקים.

 

כחלק ממערך השירותים שלנו אנו מציעים אפיון, הקמה, שדרוג, ייעוץ, תמיכה ותחזוקה של כל תשתיות המחשוב והתקשורת הקיימים בארגונים ובחברות.


צוות הטכנאים שלנו זמין למתן מענה איכותי בנושאי חומרה ותוכנה הן באמצעות תקשורת מרוחקת והן על ידי הגעה פיזית לאתר הלקוח תוך הקפדה על יעילות ואדיבות ובמסגרת חבילות שירות משתלמות במיוחד.

 

תמיכה טכנית ושירותי Helpdesk

בכל חברה כיום קיים מערך מחשוב בו משתמשים מרבית העובדים בעסק. כל מחשב במערך גורם לעיתים לתקלות ודורש התערבות של טכנאי מחשבים מוסמך או מומחה רשתות/ מערכות מידע.

אנו מתמחים במתן שירותי תמיכת מחשבים לעסקים מקרוב וגם בהשתלטות מרחוק – במקרים רבים ניתן לפתור את התקלה בהשתלטות מרחוק ולחסוך זמן וכסף, במקרי הצורך נדאג להגיע פיזית לבית העסק שלכם כדי לפתור בעיות מורכבות יותר.

שירותי Google G-Suite

 

אנו מתמחים בייעוץ, הקמה והעברת שירותי דואר אלקטרוני, כלי עבודה וקבצים אל סביבת G Suite תוך התאמה מלאה למערך המחשוב שלכם, השירותים שלנו מאפשרים שימוש חכם בכלי גוגל עם שליטה ובקרה מלאה על הפעילות העסקית שלכם תוך הנגשת המידע הנחוץ לכל עובד.

העבודה המשותפת נעשתה קלה מתמיד בעזרת הכלים המתקדמים של גוגל אשר מותאמים לעבודה מהסמארטפון.

בעזרת G-Suite תקבלו כתובת מייל עסקית עם נראות מקצועית ותוכלו לעבוד ולהתחבר מכל מקום למידע שלכם.

בנוסף בעזרת ממשק נוח תוכלו לנהל את המשתמשים וההרשאות של כל עובד בקלות.

delete-G-Suite-account-805x452.png
 

מגוון פתרונות גיבוי ושירותי ענן

כיום, גיבוי בענן לעסקים הינו חלק בלתי נפרד מכל בית עסק, והוא הכרחי לשם תפקודו התקין בשגרה.

גיבוי בענן הוא גיבוי של כל המידע היקר והחשוב של העסק שלכם אל שרת קבצים עוצמתי ביותר. השרת יושב בחוות שרתים מאובטחת מחוץ לישראל, עם ממשק ניהול נוח וידידותי המאפשר כניסה מאובטחת ומוצפנת לחשבון בבעלותכם. כך כל המידע היקר הנמצא על המחשבים של העסק שלכם, מסונכרן באופן אוטומטי לענן בזמן המתאים לכם מבלי להפריע לפעילות השוטפת, כך המידע שלכם נשמר מוגן וזמין.

 

המידע נשמר לאורך כל ימות השנה בשרתים, במידה ומתעורר צורך לשחזר את הנתונים, כחלק מכלל שירותי הענן, צוות התמיכה שלנו ילווה אתכם באופן מלא עד קבלת שחזור הקבצים הרצויים ממערך הגיבוי בקלות ובמהירות. אנו מנוסים בתהליך העברת המידע העסקי לאחר פרויקטים רבים עם חברות מגוונות.

 

בנוסף, אנו מתמחים במתן פתרונות ענן לחברות ועסקים בכל גודל.  בין השירותים אנו מציעים תכנון, הקמה ותמיכה מלאה בסביבות שרתים וירטואליים בענן, העברה מלאה של שרתים מקומיים לענן, התאמה יעילה בין המערכות הקיימות והנגשת המידע לעובדי החברה בצורה קלה ונוחה לתפעול כדי שתוכלו להתרכז בעבודה שלכם. אנו מתמחים בסביבות:

Azure / AWS / Google Cloud / VMWare Cloud.

שירותי Office365

 

בעזרת שירותי Office 365 בענן ניתן לקבל נגישות וזמינות מכל מקום, זמן או מכשיר. Office 365 מספק את כל יתרונות הדואר שהכרת עד היום בתוכנת ה-אאוטלוק וחוסך באחזקת שרת דואר פיזי במשרד.

בנוסף, Office 365 מציע לך שירותי ענן נלווים המקושרים לחשבון הדוא"ל ועוזרים לייעל את תהליכי העבודה הדיגיטליים בארגון כגון:
Microsoft Teams – שירות צ'אט ארגוני מתקדם ועבודה בשיתוף קבצים המשפר את הפרודקטיביות של הצוות.
OneDrive – אחסון קבצים בענן הנגישים מכל מכשיר.


תוכנות אופיס בענן – נעזור לכם למצוא את הרישוי המתאים לכם עבור התוכנות המוכרות שאתם צריכים: Word, Excel, Power Point, Outlook ועוד תוך כדי הקפדה על הגנת ואבטחת הסביבה והמידע שלכם.

unnamed.png

הגנה ואבטחת מידע

 

בתקופה בה אנו חיים מרכיב אבטחת המידע בארגון הינו בעל חשיבות רבה, בייחוד בשל מתקפות וירטואליות שהפכו שכיחות יותר ויכולות לגרום נזק בלתי הפיך למידע שלכם, אנו מציעים מגוון פתרונות אבטחת מידע בהתאמה אישית למערך העסק שלכם או שדרוג המערך הקיים כדי להמנע מהסיכונים הקיימים תוך הקפדה על יעילות החברה והעובדים. 

חברתנו מספקת מגוון רחב של פתרונות אבטחת המידע מהמובילים בעולם ומעניקה שירותי תמיכה איכותיים ונוחים כדי שאתם תוכלו להתעסק במה שאתם הכי טובים בו.

 

שירותי ניטור תקלות

שירותי ניטור מקנים אינפורמציה על השרתים של החברה המכילים את המידע של החברה, על ידי סריקות שמתבצעות באופן שוטף ניתן לאתר תקלות עתידיות וטיפול בהן בטרם נגרם נזק כלשהו. במידה ומתגלה תקלה נישלח מייל או הודעת SMS המתארת את אופי התקלה.

שירותי ניטור הם חלק בלתי נפרד מפתרונות מחשוב שנועדו למטרה הזו. להתריע על בעיה  ולהקדים תרופה למכה ולנזקים עקיפיים.

אנו מספקים שירותי תמיכה, ייעוץ והקמה של מערכות ניטור מתקדמות בהתאם לצרכי הלקוח ומערך המחשוב הקיים, בתהליך אפיון מעמיק ואיכותי.